Antykradzieżowe akcesoria do hotelu

 

Wyposażenie hotelowe znacznie różni się od tego, które mamy w domu. Wystrój bezpośrednio przekłada się na odbiór hotelu przez gości, dlatego nie można tu sobie pozwolić na potknięcia. Nie warto w końcu psuć renomy firmy przez złej jakości akcesoria lub niezbyt modne wnętrze. 

Eleganckie wieszaki do pokojów hotelowych

wieszaki hotelowe antykradzieżowePokoje hotelowe muszą być urządzone tak, by były zarazem estetyczne i praktyczne. Ważne jest, by wnętrze było udekorowane ze smakiem — zbyt dużo ozdób może przytłaczać, a poza tym są dość niepraktyczne — utrudniają sprzątanie. Ich brak jednak wzbudza poczucie surowości i chłodu pomieszczenia. We wszystkim należy zachować więc umiar. Akcesoria dostępne dla użytku gości powinny być wysokiej jakości, ale ich cena nie powinna być zbyt duża. Przedmioty takie jak wieszaki są często rozkradane, przez co nie warto wydawać na nie majątku. Doskonałym wynalazkiem są wieszaki hotelowe antykradzieżowe. Wieszaki te są pozbawione tradycyjnych haczyków do zawieszenia. Zamiast nich, posiadają prosty, metalowy drucik. Aby zamontować wieszak w szafie, wystarczy drucik umieścić w metalowym, niklowanym kółku. Dzięki takiemu rozwiązaniu wieszaki antykradzieżowe są zupełnie nieprzydatne do użytku domowego. Wykonane z drewna wysokiej jakości, zabezpieczonego lakierem wieszaki są niezwykle trwałe, dzięki czemu mogą służyć gościom przez długie lata. Dzięki gładkiej fakturze drewna nie trzeba się martwić o zniszczenie ubrań — wieszaki te są całkowicie bezpieczne. Niklowane wykończenie wieszaka w połączeniu z lakierowanym drewnem daje niezwykle elegancki efekt.

Wybierając wyposażenie do hotelu należy się kierować jego jakością, ceną i estetyką wykonania. Zapewniając gościom wysokiej jakości akcesoria warto również zabezpieczyć się przed kradzieżami, stawiając na gadżety antykradzieżowe.