Apothecary 87 – kosmetyki dla mężczyzn

Każda kobieta jak i mężczyzna chcieliby powiedzieć, że wygląd ich włosów to sprawka dobrych genów. Jednak najczęściej bywa tak, że potrzebujemy pomocy, aby nasze włosy prezentowały się dobrze i były zdrowe. Kobiety nakładają na włosy olejki, odżywki, używają specjalnych szamponów oraz farb do włosów. Mężczyźni z pewnością przykładają mniej uwagi do dbania o włosy jednak nie zmienia to faktu, że również to robią.

Brytyjskie produkty do pielęgnacji zarostu

apothecary 87Męskie włosy potrzebują znacznie innej pielęgnacji niż włosy kobiet. Dlatego używanie odżywek czy olejków przeznaczonych do kobiecych pukli może na niewiele się zdać. Męskie włosy charakteryzują się większą porowatością i twardością dlatego też, potrzebują zgoła innych kosmetyków. Jeśli jesteś mężczyzną i nie masz pojęcia czym jest porowatość włosów – nie przejmuj się. Chodzi jedynie o to, abyś dobrał do swojej pielęgnacji kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn, ponieważ takie z pewnością lepiej zadziałają. Apothecary 87 to kosmetyki zapakowane w oldschool’owe opakowania w stylu aptecznym z ubiegłego wieku. Ciekawie prezentują się ustawione na półce w łazience, jednak ważniejsza od ich wyglądu jest zawartość opakowań. Kosmetyki skierowane są do kompleksowej pielęgnacji zarostu oraz włosów. Każdy facet z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Kosmetyki mają wiele zapachów i formuł. Warto zadbać o odpowiedni szampon do brody, olejek pielęgnujący czy pomadę do utrwalania zarostu.

Produkty wzbogacone są o witaminy i odżywcze ekstrakty, które przy regularnym stosowaniu bardzo dobrze wpływają na wygląd włosów czy brody. Męski zarost z reguły jest dosyć szorstki i twardy dlatego odpowiedni kosmetyki zadbają o to, aby stał się miękki, gładki i błyszczący. Wtedy żadna kobieta nie będzie unikała pocałunków w obawie o zadrapania.