Cena za projektowanie logo

Stworzenie logo to było nie lada wyzwanie. Mój szef poprosił mnie, abym złożył zamówienie na produkcję logo dla wszystkich naszych marek. Pierwsze, co musiałem zrobić, to zebrać wszystkie dane kontaktowe i teleadresowe, które były potrzebne, gdyż właśnie na logo będą one umieszczone.

Gdzie zleciłem stworzenie logo

profesjonalne projektowanie logo - cena

Z racji tego, że chwilę mi to zajęło, postanowiłem już wcześniej wyszukać w Internecie grafików oraz firmy z branży reklamowej, które podejmują się produkcją logo z już wcześniej przygotowanych materiałów. Miałem nawet upatrzony motyw, na którym będę chciał, żeby moje logo było stworzone i przedstawiłem go wszystkim pracownikom. Wybór ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Profesjonalne projektowanie logo – cena będzie różna. Kiedy tylko skontaktowałem się z grafikiem okazało się, że sam proces zlecania logo oraz projektowania jest bardzo prosty. Musiałem jedynie nakreślić swoją wizję, a grafik już zrobił resztę, bo w końcu był odpowiedzialny za pracę z wieloma firmami oraz pracownikami, dzięki czemu mógł zaproponować standardowe rozwiązania, które zawsze się sprawdzają. Nie mieliśmy czasu na projektowanie indywidualnego logo, dlatego też pozwoliliśmy sobie na skorzystanie z gotowych szablonów, co również sprawiało, że koszt produkcji takiego logo znacznie spadł. Kiedy tylko zobaczyłem po raz pierwszy projekt końcowy logo bardzo mi się spodobało i postanowiłem jeszcze pokazać go wszystkim pracownikom oraz szefowi, aby uzyskać finalną zgodę na produkcję oraz zielone światło.

Kiedy tylko zobaczyłem gotowe logo, wszyscy byli zadowoleni i gratulowali mi z tego względu, że poradziłem sobie bardzo dobrze z tym zadaniem i na pewno w przyszłości zostanę specjalistą ds. zamawiania projektów oraz materiałów reklamowych, gdyż jest to podobno branża, na której już się przecież trochę znam.