Ciekawy pomysł na reklamę stacjonarną

Istnieją różne rodzaje reklamy – billboardy, plakaty, ulotki i wiele tym podobnych opcji. Jednak żaden z tych rodzajów nie będzie używany stacjonarnie jako ozdoba naszego biznesu. Do tego celu najlepiej jest zamontować własny totem reklamowy, który będzie stał przed drzwiami biura czy warsztatu i zapraszał do nas potencjalnych klientów.

Różne rodzaje totemów reklamowych

ciekawe totemy reklamoweJeżeli obnosimy się z zamiarem znalezienia totemu reklamowego to czeka nas nie lada kłopot z wyborem, gdyż jest on naprawdę duży. Wszystko zależy od naszego gustu i od grubości naszego portfela. Najtańszym i zarazem najczęściej spotykanym rodzajem totemu byłby klasyczny, który przedstawia logo firmy, jej nazwę i dodatkowo dane kontaktowe. Najczęściej możemy zobaczyć je przed salonami samochodowymi, ale zmodyfikowane totemy tego typu często widzi się też przed wejściem do biurowca, w którym rezyduje więcej niż jedna siedziba firmy. W tym wypadku totem dostosowany jest do specjalnych tabliczek przedstawiających logo oraz nazwę – a takich tabliczek możemy umieścić zależnie od wielkości totemu kilkanaście. Ciekawe totemy reklamowe możemy zobaczyć też na nowszych stacjach benzynowych. Przedstawiają one bieżące ceny paliwa na interaktywnym ekranie, który zależnie od naszych potrzeb możemy podłączyć do komputera lub internetu. Taki totem może służyć też jako ciekawa reklama kantoru lub komisu samochodowego, ale i hotelu bądź noclegowni.

Nie są to wszystkie rodzaje totemów, o których mógłbym opowiedzieć. Każdy z nich może być dostosowany do naszych osobistych potrzeb, dlatego istnieje nieograniczona ilość możliwości jeżeli chodzi o tego typu reklamę. Warto jest pomyśleć nad osobistym podejściem do sprawy – tego typu rozwiązania przyciągną do nas największą ilość klientów.