Dopasowanie flanelowych koszul

Koszula to klasyk męskiej mody. Każdy stylowy Pan powinien mieć co najmniej po jednej z różnych ich typów. Warto więc mieć w swojej szafie te biznesowe, eleganckie oraz te codzienne. Dobrym pomysłem będzie zakup koszuli flanelowej, która w zależności od rodzaju dodatków może mieć casualowy, sportowy lub nawet nieco bardziej wyjściowy charakter.

Styl modnych flanelowych koszul

koszule flaneloweFlanelowe koszule są nam znane od lat. Obecnie jednak przeżywają drugą młodość. Coraz chętniej sięgają po nie Panowie w każdym wieku. Z chęcią noszą je młodzi mężczyźni jak i starsi Panowie. Takie koszule pasują do każdego typu sylwetki. Z powodzeniem mogą być noszone na co dzień lub nawet do pracy. Możemy zestawiać je ze sportowymi sneakersami, trampkami i jeansami. Tworzymy wówczas sportowy ale i nowoczesny look. Aby nabrała ona nieco bardziej wyjściowego a nawet biznesowego charakteru warto zestawić ją ze stylowymi chinosami, mokasynami i miękką marynarką. W takiej stylizacji możemy udać się do biura lub spotkanie z przyjaciółmi. Stylowe koszule flanelowe możemy kupić już w niemalże każdym sklepie z męską odzieżą. Ich spory wybór znajdziemy również online. Przy ich zakupie zwróćmy uwagę na jej dopasowanie do sylwetki. Nie powinna być ona zbyt luźna (będzie wyglądała niechlujnie), jak i zbyt obcisła (będzie krępowała ruchy). Zwróćmy również uwagę na jakość materiału z jakiego została uszyta. Powinien on być trwały, przyjazny dla skóry. Wybierzmy tę o dużej staranności wykonania i wykończenia. 

Stylowa flanelowa koszula powinna znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny. Możemy zestawiać ją ze sportowymi jak i nieco bardziej wyjściowymi dodatkami. Doskonale sprawdzi się ona na co dzień. Wybierajmy tylko te dobrze dopasowane do sylwetki, wykonane z trwałych i solidnie wykończonych materiałów.