Dziewczęce pokoje w różnym stylu

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się usługi profesjonalnych projektantów wnętrz. Stajemy się coraz zamożniejsi i z tego względu w kupionych przez nas mieszkaniach lub w wybudowanych domach chcemy mieć jak najlepiej zaprojektowane pomieszczenia. Zapotrzebowanie na usługi architektów wnętrz rośnie, z tego względu coraz więcej osób wybiera ten zawód.

Aranżacja dziecięcego pokoju

aranżacje pokoju dla dziewczynekOd dziecka interesowałam się aranżacjami wnętrz i zawsze wiedziałam, że w przyszłości będę się tą tematyką zajmować profesjonalnie. I tak też się stało. Dodatkowo skusiła mnie też wizja tego, że cały czas rośnie zapotrzebowanie na profesjonalnych projektantów. I rzeczywiście, cały czas mam mnóstwo zleceń. Ostatnimi czasy projektuje głównie wnętrza domów jednorodzinnych. Najbardziej odpowiadają mi aranżacje pokoju dla dziewczynek, których wykonuje całe mnóstwo. Podczas tworzenia aranżacji pomieszczeń dla najmłodszych, mogę sama znowu poczuć się jak dziecko. Tworząc projekt zawsze zależy mi na tym, żeby poznać dziecko, które będzie mieszkało w danym pokoju. Każdy maluch jest inny, ma inne zainteresowania i lubi inne klimaty. Większość dziewczynek, na przykład, uwielbia oczywiście kolor różowy, ale zdarzyły mi się także małe klientki, które nie lubiły tej barwy i chciały mieć swój pokój w zupełnie innym stylu. Pokoje dla dziewczynek niemal zawsze pełne są delikatnych dodatków i przenoszących nas w świat fantazji kolorów.

Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jednym z pomieszczeń, które lubię projektować najbardziej, jest pokój dziecięcy. Szczególnie upodobałam sobie projekty pomoeszczeń dedykowanych małym dziewczynkom. Dzięki nim mogą sama znowu poczuć się jak dziecko. Dodatkowo mam okazję porozmawiać z moimi małymi klientami, co jest zawsze miłym doświadczeniem.