Funkcje folii monomerycznej

Pewnie często zastanawiałeś się, widząc firmowe samochody czy różne szyldy reklamowe w jaki sposób są one naniesione na dany obiekt. W tym celu stosuje się folie samoprzylepne, które nanosi się najczęściej na powierzchnie płaskie. Jest to metoda powszechnie stosowana i bardzo popularna w obecnych czasach, gdzie reklama potrzebuje bezpośrednich dróg dotarcia do klienta.

Zastosowanie folii monomerycznej

Do reklam umieszczanych na folia monomerycznasamochodach, planszach, witrynach sklepowych lub reklamach wewnętrznych, zazwyczaj używa się folii monomerycznej. Można ją dopasować wymiarami do każdej powierzchni płaskiej a grafiki wykonywane na nich swoją estetyką i wykonaniem potrafią zrobić wrażenie. Jeżeli posiadasz firmowy samochód lub witrynę sklepową, folia monomeryczna to wyjście dla Ciebie. Ma ona postać samoprzylepną i aplikuje się ją bez potrzeby ingerencji w powierzchnię docelową. Można na niej umieścić niezbędne informacje jak: adres firmy, telefon oraz imię i nazwisko jej właściciela. Zadanie wykonania takiej folii dla nas, zleca się firmie która wykonuje druki, po uprzednim przesłaniu dla niej naszego wzoru graficznego. Przy bardziej wymagających graficznie projektach oraz bardziej nieregularnych powierzchniach, stosuje się formy wylewane np. na samochodzie czy innej powierzchni, która nie jest płaska, przez co nie można zastosować zwykłej folii monomerycznej.

Folie samoprzylepne, to w tych czasach jedyny sposób dla średnich i małych podmiotów gospodarczych, aby prowadzić skuteczną reklamę swojej firmy na swoich samochodach firmowych, witrynach sklepowych czy przy pomocy mobili reklamowych. Szczególnie małe firmy, często korzystają z tej formy reklamy. Estetyka, łatwość aplikacji, szybkość realizacji to zalety tego rozwiązania.