Grawer i jego super moc

Czy również uważacie, że przedmioty z grawerem mają jakąś wyjątkową moc? Moim zdaniem są niewiarygodne, ponieważ kilka prostych słów, pojedyncze litery, daty, symbole, a potrafią przywołać tyle uczuć, wspomnień i konkretne osoby. Chyba jestem sentymentalna. Chcę Wam opowiedzieć o kilku przedmiotach, które mogą posiadać grawer, a dzięki temu i specjalną moc.

Super moc przedmiotów z grawerem

grawerowane spinki do mankietów koszuliGrawer wykonujemy na wiele okazji, dla różnych osób, dla bliższych, dla dalszych, ale zawsze uwieczniamy poprzez nie pamięć o ważnych wydarzeniach, osobach. Na obrączkach Państwo Młodzi decydują się wygrawerować swoje inicjały lub datę ślubu. Na długopisach graweruje się zdobyte tytuły naukowe lub inne osiągnięcia. Na zawieszkach do łańcuszków: daty urodzin dzieci, ich imiona, ważne daty związane z naszym związkiem, a nawet grupę krwi lub znak zodiaku. Spotykane są też dość często grawerowane, łączące się ze sobą zawieszki dla najlepszych przyjaciółek lub dla ukochanych. Ciekawym elementem biżuterii męskiej są grawerowane spinki do mankietów koszuli. To bardzo ciekawy temat. Zauważyłam, że coraz częściej się je spotyka i używa. Widziałam już podczas ślubu na spinkach od mankietów Pana Młodego deklaracje: Mam piękną Żonę, Mąż pięknej Żony. Również świadek, ojciec Panny Młodej i teść posiadali spersonalizowane spinki do mankietów. Widziałam również spinki muzyka z wygrawerowanymi: nutą i kluczem wiolinowym. Z okazji narodzin dziecka mój mąż otrzymał spinki z grawerem: super tata i datą urodzenia syna. Ile osób tyle pomysłów na spersonalizowane przedmioty, tym bardziej że grawer może być specjalnie przez nas wymyśloną dedykacją.

Miło jest otrzymać specjalnie dla nas dedykowany prezent, który przypomina nam o ważnych wydarzeniach, osobach. Grawer, choćby prosty, krótki będzie nadawał wielkie znaczenie danej rzeczy, będzie przywoływał wspomnienia, wzruszał. Zachęcam do ofiarowywania takich spersonalizowanych podarunków nie tylko innym, ale sobie również. Przecież przyjemnie jest podarować sobie odrobinę radości.