Jak otworzyłem swój własny serwis?

Od zawsze fascynowałem się informatyką. Dlatego właśnie wybrałem studia w tym kierunku, aby w przyszłości połączyć swoją pasję z zawodem. Mój tata, z wykształcenia mechanik czasami żartuje sobie, że jestem takim komputerowym mechanikiem, choć tak naprawdę ma w tym stu procentową rację.

Mój własny serwis 

naprawa laptopów szczecinMój ojciec od zawsze uwielbiał grzebać w samochodach, usprawniać je, naprawiać, modyfikować. Ja natomiast poniekąd przejąłem po nim tę miłość z tą różnicą, iż objawia się ona w komputerach. Kocham bawić się komputerami i nie mam na myśli tutaj jedynie gier. Lubie je usprawniać, wymieniać podzespoły oraz kombinować, jak sprawić, aby niskim kosztem usprawnić działanie danego komputera, czy też laptopa. Dlatego właśnie po ukończeniu studiów otworzyłem swój serwis komputerów w którym także w rachubę wchodziła naprawa laptopów Szczecin to duże miasto z ogromną konkurencją, jednak mi nie zależało na tym, aby rozwinąć światowej sławy korporację, a jedynie swój własny, prywatny serwis pozwalający zarobić na chleb tym, co kocham najbardziej. Z racji swojej kombinatorskiej natury, szybko zyskałem grono klientów, którzy byli zachwyceni faktem, jak bardzo przykładam się do swojej pracy, oraz jak potrafię łatwo znaleźć tanie rozwiązania na naprawdę, oczywiście skuteczną, danego laptopa, czy też komputera stacjonarnego. Wiele osób odwiedza mnie również nie po to, aby naprawić swój komputer, lecz poradzić się w kwestii zakupu nowego. 

Jestem bardzo zadowolony z tego, jak ładnie rozwija się moja firma. Jest mała, lecz przynosi na tyle duże zyski, abym mógł żyć spokojnie i szczęśliwie. Co więcej oprócz spełniania się na płaszczyźnie hobbistycznej i zawodowej, sprawia mi ogromną uciechę fakt, że tak wiele ludzi ufa mojej intuicji oraz wiedzy i że mogę pomóc wielu osobom nie tylko w naprawie sprzętu, ale także w jego doborze.