Jaką deskorolkę elektryczną kupić?

Jeżeli mamy dylemat z wyborem odpowiedniego prezentu, to najlepiej zwrócić uwagę na urządzenia niestandardowe. Bez wątpienia takimi są deskorolki elektryczne. Jednak wśród wielu modeli łatwo się pogubić i ciężko wybrać optymalny model.

Deskorolki elektryczne o 6,5 – calowych kołach

Deskorolka elektryczna 6.5Nowoczesny pojazdy zasługują na wiele uwagi. To nie tylko wykorzystanie najnowszych technologii, ale również funkcjonalność. Deskorolki elektryczne mają różne specyfikacje i parametry i nie każda pasuje akurat do nas. Najlepszy sprzęt tego rodzaju charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również musi być solidny. Deskorolka elektryczna 6.5” koła posiada niejako w standardzie. To optymalny ich rozmiar i mitem jest, że im większy rozmiar kół, tym szybszy jest sprzęt. Ta kwestia jest zależna jedynie od mocy użytych w niej silników. Deskorolce o takim rozmiarze kół, spokojnie wystarcza napęd o mocy 2 x 250 W. Ważnym parametrem desek elektrycznych jest też wyposażenie ich w żyroskop, dzięki czemu utrzymywanie równowagi jest niejako samoczynne i dopasowuje się do naszej postawy. Tym urządzeniem steruje się intuicyjnie za pomocą balansu ciała. Nauka podstaw jazdy na deskorolce elektrycznej, zajmuje standardowo około jednej godziny. Uwagę trzeba też zwrócić na pojemność akumulatora. Te najlepsze starczają na przebycie dwudziestu kilometrów, bez konieczności ładowania, ale jest to zależne od wagi na niej jeżdżącego. Im jest ona większa, tym bateria, szybciej się wyczerpuje.

Deskorolki elektryczne to urządzenia, które świetnie się sprawdzają w mieście. Są alternatywą dla tych ludzi, którym nie jest po drodze z rowerami lub hulajnogami. Mogą też służyć uczniom i studentom, jako pojazdy, dzięki którym ominą korki i tłok, w drodze do szkoły lub uczelni.