Jakie rodzaje winietek weselnych oferuje sklep?

Ślub i wesele są wydarzeniami, które pragniemy pamiętać przez całe życie. Ważne, aby były one niemal idealne, dlatego narzeczeni zwykle dokładają wszelkich starań podczas ich organizacji. Para młoda m.in. poświęca dużo czasu na przygotowanie listy gości, a potem rozplanowanie usadzenia biesiadników przy stołach. W tym celu obok zaproszeń, należy zaopatrzyć się w weselne winietki.

Ślubne winietki w ofercie sklepu

winietki ślubne sklepWeselne wizytówki można zaprojektować i wykonać samodzielnie, skorzystać z gotowych szablonów, a następnie wydrukować na domowej drukarce. Można również kupić gotowe produkty. Profesjonalnie wykonane winietki ślubne sklep oferuje w bardzo szerokim asortymencie. Najdroższe, a przy tym najbardziej zwracające uwagę są wizytówki dedykowane parze młodej. Są one zazwyczaj dużo większe od winietek gości, a także bardziej zdobne. Do ich produkcji bardzo często wykorzystuje się drewno, dzięki czemu są stabilne i trwałe. Ceny wizytówek dla uczestników wesela zaczynają się już w okolicach złotówki za sztukę. W zależności od stylu, ilości ozdób i rodzaju materiału użytego do ich wyprodukowania koszty mogą się wahać pomiędzy 1 a 10 zł za jeden egzemplarz. Przy dużych zakupach sklepy często oferują rabaty, szczególnie kiedy winietki kupujemy w komplecie z zaproszeniami. Takie rozwiązanie nie tylko jest praktyczne, ale również pozwala zachować stylistykę uroczystości w jednym tonie. W sklepach znajdziemy wizytówki papierowe, z drewna lub z pleksi. Przybierają one różne kształty: serc, kółek, prostokątów itp..

Winietki ślubne sprawiają, że goście mogą w szybki i łatwy sposób znaleźć miejsca przy stołach. Dodatkowe oznaczenia na wizytówkach mogą również usprawnić pracę obsługi wesela, np. wskazać, gdzie siedzą dzieci lub osoby ze specjalną dietą.