Konserwację lakieru zleciłem studiu kosmetyki samochodowej

Swoje auto kupiłem kilka lat temu. Kupowałem nowy samochód w salonie dealerskim i byłem zachwycony faktem, że będę miał swój samochód od nowości. Teraz po kilku latach uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Po zleconej ostatnio konserwacji lakieru mój samochód wygląda dokładnie tak samo jak w dniu, w którym odbierałem go z salonu samochodowego.

Powłokę lakierniczą oddałem do konserwacji

profesjonalna konserwacja lakieru samochodowegoKażdy samochód składa się z dwóch najważniejszych części. Wewnętrznej i zewnętrznej. Ładnie prezentujące się auto powinno wyglądać doskonale od wewnątrz i z zewnątrz. Na wnętrze samochodu mam duży wpływ, bo sprzątam i pielęgnuję je średnio raz na tydzień. Auto od zewnątrz mogę tylko umyć, bo nie mam narzędzi ani umiejętności do pielęgnacji karoserii. Ostatnio jednak wpadłem na pomysł, żeby skorzystać z usług pewnego studio kosmetyki samochodowej. Najpopularniejsza usługa tego studio to profesjonalna konserwacja lakieru samochodowego. I taką właśnie konserwację zleciłem w swoim samochodzie. Chociaż lakier miał dopiero kilka lat to jednak częste mycie na myjniach szczotkowych zrobiło swoje. Na lakierze miałem całkiem sporo mikrorys, więc ich wyczyszczenie i wypolerowanie było naprawdę konieczne. I tak sobie właśnie pomyślałem, że taki zabieg konserwacji powłoki lakierniczej bardzo by się w moim samochodzie przydał. Na całą konserwację złożył się szereg prac, które wykonano w warsztacie. Na koniec położono na karoserii specjalną powłokę, dzięki której lakier nie będzie się rysował.

Lubię swój samochód, więc tym chętniej chciałem o niego zadbać. Pomyślałem, że zabieg konserwacji lakieru sprawi, że karoseria będzie wyglądać jak w nowym samochodzie. I powiem szczerze – efekty prac były zgodne z moimi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Na lakierze nie ma najmniejszych śladów po mikrorysach, a powłoka ochronna daje ciekawy odblaskowy efekt.