Kupno działki niedaleko Kołobrzegu

Postanowiliśmy się z mężem przeprowadzić. Od wielu lat mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu, w centrum zatłoczonego miasta. Mieliśmy już tego dość, dlatego ustaliliśmy, że w końcu musimy przeprowadzić się na swoje. Obojgu nam zależało na tym, aby kupić domek w okolicach morza. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się kupić ładną działkę, na której wybudujemy dom.

Jak znaleźć działkę nad morzem?

działka niedaleko kołobrzeguWszystko fajnie, tylko szczerze mówiąc nie wiedziałam jak zabrać się za poszukiwania odpowiedniej działki. Na co dzień mieszkaliśmy w zupełnie innej części kraju, więc nawet nie mieliśmy jak dojechać na miejsce, żeby obejrzeć działkę. Koleżanka z pracy podpowiedziała mi, żebym wpisała w wyszukiwarkę internetową słowa: działka niedaleko kołobrzegu i z pewnością znajdę masę ogłoszeń. Poszłam za jej radą i okazało się to bardzo słuszne. W ten sposób udało mi się znaleźć kilka interesujących ogłoszeń. Brałam pod uwagę tylko działki budowlane, które miały wszystkie potrzebne do rozpoczęcia budowy formalności. Spodobała mi się jedna działka, która znajdowała się blisko morza. Obok była dzika plaża. Sprzedający napisał, że jest tam mało turystów, to miejsce dobre dla tubylców, którzy pragną ciszy i spokoju. Mężowi również spodobała się ta działka, tym bardziej że były pod nią podciągnięte już wszystkie media, a teren był wyrównany. 

Wystarczyło tylko wykonać projekt budowy mieszkania i już można było wylewać fundamenty. od razu zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się na oglądanie tej działki. Kiedy zobaczyliśmy okolice na żywo, od razu zapragnęliśmy kupić tą działkę. Na szczęście udało nam się wynegocjować atrakcyjną cenę, a wszystkie formalności załatwiliśmy bardzo szybko. Już po miesiącu staliśmy się właścicielami tej nieruchomości.