Lakiery hybrydowe black pearl

W dobie największej popularności lakierów hybrydowych rozwinęło się wiele firm, które zainteresowały się tematem i zdecydowały się do produkcji wytrzymałych lakierów. Z tego względu ich wybór na dzisiejszym rynku jest ogromny i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wiele lakierów niestety uczula nasze delikatne paznokcie, więc musimy w takim przypadku szukać innego rozwiązania. 

Najlepsza hybryda bez substancji chemicznych

black pearlWiele lakierów hybrydowych dostępnym na rynku zawiera mnóstwo substancji chemicznych, które uczulają nasze paznokcie i doprowadzają do różnego rodzaju zakażeń. Konsekwencje mogą być różne, nasze paznokcie mogą się połamać, rozdwoić, a nawet zacząć ropieć. Aby uniknąć tych jakże nieprzyjemnych problemów należy wybrać taki lakier, który nie będzie zawierał substancji szkodzących naszym paznokciom. Główne chemikalia występujące w lakierach hybrydowych to Toluen, Formaldehyd oraz Flatan Dibutylu, dzięki którym nasza hybryda jest trwała, nie odpryskuje oraz pięknie się błyszczy. Głównie własnie przez te substancje nasze paznokcie są zniszczone i po zdjęciu hybrydy niezwykle łatwo doprowadzić do ich złamania. Lakiery hybrydowe Black Pearl posiadają niezawodną formułę 8- free, która nie zawiera powyższych substancji szkodzących naszym paznokciom. Dodatkowo lakiery te nie posiadają również chemikaliów tj. siarczany, fosforany czy komfory, które uczulają osoby wrażliwsze. Dzięki temu każdy kobieta, nawet ta najbardziej podatna na uczulenia, będzie korzystać z tych niezawodnych lakierów. 

Rozwój firm produkujących coraz to nowsze lakiery hybrydowe pozwala nam na szeroki wybór. Dzięki nowej technologii, która umożliwia wyprodukowanie lakierów nieszkodzących naszym paznokciom wszystkie kobiety, niezależnie od rodzaju płytki paznokcia, mogą nakładać hybrydę bez ryzyka, że paznokieć uczuli się lub rozdwoi.