Łazienka z nowoczesną wanną

Mój wujek był mi zawsze bliski. Lubiłem do niego jeździć w odwiedziny, bo zawsze świetnie się z nim dogadywałem. Kiedy skończyłem szkołę to otworzyłem własną firmę remontową i powodziło mi się całkiem nieźle. Wujek pewnego razu zapytał, czy zrobiłbym w jego łazience remont.

Wanna z hydromasażem po remoncie łazienki

wanny z hydromasażemChętnie się zgodziłem wyremontować łazienkę u wujka. Od razu mu zaznaczyłem, że zrobię to całkowicie za darmo i dzięki temu mógł kupić lepszej jakości armaturę. Wujek powiedział mi, że zawsze podobały mu się nowoczesne wanny z hydromasażem i chciałby taką mieć. Obiecałem pomóc mu wybrać taką wannę i pojechałem z nim do sklepu z wyposażeniem łazienek. Wanien było w ofercie dość sporo i było z czego wybierać. Ja jednak skupiłem się tylko na tych wannach, które miały hydromasaż. Wujek się na tym kompletnie nie znał i zaufał mi całkowicie pozwalając samodzielnie dokonać wyboru. Zdecydowałem więc zakupić niewielką wannę z hydromasażem, żeby nie zajmowała w łazience zbyt wiele miejsca. Dodatkowo wybrałem piękny zlewozmywak, który idealnie pasował do wanny. Kran zdecydowałem się kupić w kolorze srebra a taki sam miała wanna. Wannę sam przetransportowałem do mieszkania wujka, ponieważ miałem odpowiedni samochód. Dokupiłem jeszcze sporo niezbędnych rzeczy do podłączenia wanny. Z montażem wanny poszło bardzo szybko, ponieważ znałem ten system podłączeń i wujek cieszył się, że z wanny można było już korzystać. Ten remont łazienki wiele dla niego znaczył.

Łazienka po remoncie z nowoczesną wanną prezentowała się bardzo luksusowo. Wujek cieszył się i kilka razy pytał czy ma mi zapłacić, ale ja nie wziąłem od niego ani grosza. Chętnie mu pomogłem, bo był dla mnie bardzo ważny. Mógł korzystać z wygodnej wanny, o której marzył.