Luksusowe apartamenty w Trójmieście

Podobnie jak wiele młodych małżeństw zaczynamy się urządzać. Oboje jesteśmy dobrze wykształceni i mamy dobrze płatną pracę. Uznaliśmy, że nastała pora na własne mieszkanie. Nie chcemy już wynajmować, wolimy wziąć kredyt i spłacać własne cztery kąty.

W Trójmieście znajdziemy luksusowe apartamenty

luksusowy apartament trójmiastoMamy odłożonych trochę pieniędzy. Powiem szczerze, że całkiem sporo. Dzięki temu mamy wkład własny na mieszkanie. Jesteśmy w trakcie procedur związanych z kredytem. Bierzemy go wspólnie. W chwili obecnej czekamy już tylko na przelew pieniędzy przez bank. Spodziewamy się ich w przyszłym tygodniu. Szukamy dużego mieszkania, a najlepiej apartamentu. Tak, jesteśmy wygodni i lubimy luksus, ale też myślimy o przeszłości. Chcemy mieć trójkę dzieci, dlatego potrzebujemy dużo miejsca. Jeśli chodzi o luksusowy apartament Trójmiasto daje duży wybór. Obecnie mamy upatrzone kilka lokalizacji. Jedną z nich jest wieżowiec w nowym budownictwie z widokiem na Zatokę Gdańską w Gdańsku. W Gdyni oglądaliśmy niedawno piękny apartament niedaleko głównej ulicy. Skłaniamy się jednak ku Sopotowi i apartamentowi w odnowionej kamienicy. Jest trochę mniejszy, ale kamienica jest przepiękna! Ma rzeźbione sztukaterie i ozdobne gzymsy. Samo mieszkanie jest przestronne i bardzo ustawne. Jest dwupoziomowe i wyposażone w dwie łazienki. Kuchnia w apartamencie jest ogromna, co ma dla mnie duże znaczenie, bo uwielbiam gotować. Jestem takim domorosłym szefem kuchni. Preferuję kuchnię francuską. W apartamencie jest pięć całkiem sporych pokoi. Największy jest salon.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieć własne mieszkanie. Dzięki sporym oszczędnościom nie musieliśmy brać ogromnego kredytu. Oszczędności zawdzięczam mężowi, który potrafił odpowiednio zainwestować nasze pieniądze.