Manicure i pedicure w salonach paznokci

Kobiety dbają o swoje paznokcie nie tylko w sezonie letnim. Pięknie pomalowane paznokcie u rąk oraz Ustup to po prostu codzienność dla wielu z nas. Oczywiście w sezonie zimowym stopy nie są pokazywane w ładnych sandałach. Mimo tego warto mieć je pomalowane, a przede wszystkim zadbane. W tym celu można się udać na manicure i pedicure w ulubionym salonie kosmetycznym.

Trwały kolor na ładnych paznokciach

pedicure hybrydowy w katowicachPaznokcie powinny być przede wszystkim zadbany oraz czyste. To czy są pomalowane nie jest już aż tak istotne. Oczywiście większość kobiet woli pomalować paznokcie na okres lata. To w tym okresie kobiety noszą sandały oraz klapki i inne otwarte obuwie. Jeśli chodzi o pedicure hybrydowy w Katowicach jest kilka polecanych salonów. Zazwyczaj na wiosnę i lato kobiety chcą jasne paznokcie. Mogą to być kolory pudrowe. Kobiety uwielbiają paznokcie w jasnym różu, miętowe, fioletowe oraz żółte. To właśnie te kolory są najczęściej wybierane w okresie letnim. Oczywiście standardowe kolory typu czerwony także często jest zamawiany przez klientki salonu kosmetycznego. Manicure lub pedicure musi być starannie położony. Każda kosmetyczka powinna wiedzieć jaką zrobić by wyglądało bardzo estetycznie i nie zaszkodził klientce. Przede wszystkim nie można najeżdżać na skórkę przy paznokciach by nie doprowadzić do chorób paznokci u stóp.

Ładne, czyste oraz wypiłowane paznokcie u stóp powinny być nie tylko w okresie letnim, ale również przez cały rok. Takie paznokcie świadczą o zadbanej kobiecie. Wykonanie pedicure jest również mile widziane lecz niekoniecznie. Jeśli potrafimy samodzielnie wykonać ładny pedicure to wcale nie trzeba zapisywać się do kosmetyczki. Pedicure hybrydowy utrzymuje się na stopach nawet do 3 tygodni. Potem należy zapisać się na korektę.