Mąż jest stolarzem i projektuje meble

Mój mąż jest bardzo dobrym fachowcem. Prowadzi firmę od wielu lat i ma sporo zadowolonych klientów. Staram się mu pomagać w każdym zleceniu. Zajmuję się sprawami formalnymi i księgowymi a także umawianiem dokładnych terminów. Mąż ma wiele zleceń i sam nie poradziłby sobie ze wszystkimi obowiązkami. 

Mąż wykonuje meble klientom

meble na wymiar krakówMeble, które mąż wykonuje są bardzo solidne i pochodzą z najlepszych materiałów. Dobre materiały to podstawa. Męża firma jest na rynku wiele lat i mąż posiada już spore doświadczenie w branży. Wie co dla klientów jest najważniejsze i stara się zawsze do każdego zamówienia podchodzić profesjonalnie. Klienci mają różne pomysły, które nie zawsze są spełniane przez męża. Jeśli jakieś meble na wymiar kraków nie będą pasować lub są po prostu nie możliwe do wykonania czy zamontowania w danym mieszkaniu to mąż informuje o tym swoich klientów. Stara się zawsze doradzać jak najlepiej żeby każdy klient był zadowolony z ostatecznego efektu. Cieszę się, że mój mąż tak dobrze sobie radzi w branży. W naszym mieszkaniu mamy wszystkie meble, które zostały zaprojektowane i wykonane przez mojego męża. Nasi znajomi i rodzina także na bieżąco korzysta z jego umiejętności. Meble na wymiar są dosyć drogie ale warto w nie inwestować. Nasi klienci mają już taka świadomość. Na meblach nie warto oszczędzać. Jeśli ktoś chce się cieszyć porządnymi i solidnymi meblami musi liczyć się z wyższymi kosztami, które trzeba na nie ponieść. Jestem w trakcie wprowadzania wszystkich wykonanych zamówień na stronę internetową.

Chcę żeby nasi nowi klienci wiedzieli jakie meble są wykonywane przez mojego męża. Internet w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważna rolę w prowadzeniu biznesu. Mąż nie ma na to czasu a ja wiem, że to będzie dla nas jeszcze lepsza reklama, która pozwoli nam zdobyć nowych klientów