Najlepsze naturalne kosmetyki dla niemowląt

Ponieważ sama używam prawie wyłącznie naturalnych kosmetyków, oczywiste było dla mnie to, że również moja dopiero co narodzona córeczka również będzie miała kontakt z naturalnymi produktami. Poszukiwania dobrych kosmetyków zaczęłam jeszcze kiedy byłam w ciąży. Chciałam znaleźć dla mojej córki takie produkty, które będą najlepszej jakości i będą odpowiednie dla jej delikatnej skóry.

Kupiłam sporo polecanych naturalnych kosmetyków

polecane naturalne kosmetyki do pielęgnacji niemowlątWydawać by się mogło, że dziecko nie potrzebuje żadnych kosmetyków. Jednakże, chociażby rzeczy do kąpieli są bardzo potrzebne i trzeba zwracać uwagę na to by ich skład był jak najlepszy. Moim zdaniem im krótszy skład produktów przeznaczonych do pielęgnacji niemowlaków, tym lepiej. Kiedy zaczęłam szukać naturalnych kosmetyków dobrych dla mojej córki to nie miałam o nich jeszcze zbyt dużego pojęcia. Dlatego też kupowałam głównie polecane naturalne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt i muszę przyznać, że opinie kosmetyków w Internecie są zgodne z prawdą. Przykładowo, kupiłam polecany w Internecie płyn do kąpieli z bio-nagietkiem i jest naprawdę świetny. Wystarczy go naprawdę nie dużo by dobrze umyć ale też i natłuścić skórę dziecka. Składniki tego płynu do kąpieli są bardzo naturalne i pochodzą z naturalnych potraw biologicznych. Jednym z moich ulubionych kosmetyków jest też krem do twarzy dla dziecka, który stosuję jeżeli wychodzimy na dwór, szczególnie w czasie zimniejszego dnia.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jakie kosmetyki udało mi się kupić dla mojego maluszka. Moja córka, jak każde niemowlę, ma bardzo delikatną skórę, a więc dobór odpowiednich kosmetyków, ale też takich rzeczy jak ubranka czy kołderka był bardzo ważny. Podoba mi się to, że na rynku dostępnych jest teraz tak wiele produktów bio, które przeznaczone są dla tych najmłodszych.