Największe termy Podhala

Kąpiele w gorącej, naturalnie ogrzewanej wodzie przynoszą wiele korzyści. Termalne wody wykorzystywane były do leczenia różnych schorzeń już w starożytności. Także na Podhalu powstały kompleksy wód termalnych, zwane chochołowskimi. To wspaniała atrakcja dla całej rodziny i doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek o każdej porze roku.

Gdzie szukać noclegów koło wód chochołowskich?

termy chochołowskieGórskie krajobrazy połączone z kąpielą w gorącej, naturalnie podgrzewanej wodzie, to idealny pomysł na weekendowy lub wakacyjny wyjazd. Koło Term Chochołowskich znajduje się wiele góralskich, tradycyjnych chat, w których znajdują się wygodne i niedrogie noclegi. kompleks kilkudziesięciu basenów krytych i odkrytych na terenie Podhala, z widokiem na górskie pasma, robi niesamowite wrażenie. Każdy, kto przyjedzie do Trem Chochołowskich, będzie zauroczony. Ciekawe zajęcia w wodzie czekają na dzieci i ich rodziców. Do dyspozycji odwiedzających są także strefy z saunami i wiele miejsc wypoczynku. Do tego, na miejscu, Termy Chochołowskie oferują przekąski w restauracjach oraz napoje w kawiarni. Jednym słowem przyjeżdżając na Podhale można już nie tylko rozkoszować się górskimi wędrówkami, lecz także podziwiać majestatyczne szczyty Tatr z basenów zewnętrznych. Idylliczne otoczenie term sprawia, że każdego roku stają się coraz lepiej rozpoznawalną atrakcją Podhala. Bilety można rezerwować internetowo.

Kąpiel w gorącej, solankowej wodzie łagodzi wiele dolegliwości bólowych. Dlatego pobyt w Termach Chochołowskich, na Podhalu jest doskonałym połączeniem przyjemnej rekreacji na świeżym powietrzu z pobytem ratującym zdrowie. Każdy poczuje się w termach doskonale. Można wynająć niedrogie noclegi w pobliskich, tradycyjnych, drewnianych chatach u górali. Termy otwarte są przez cały rok.