Nasz DJ na wesele

Byliśmy w trakcie przygotowywania ślubu. Zarezerwowaliśmy już salę weselną, na 150 osób. Mieliśmy dużą rodzinę i nie można było nikogo pominąć. Jedzenie też już było ustalone, będzie to catering z restauracji uwielbianej przez moją rodzinę. Suknia już też tylko czekała na dzień, w którym ją włożę. Tak samo obrączki. Jednak trzeba było jeszcze załatwić muzykę.

Weselny nastrój i odpowiedni DJ

najlepszy dj na wesele - RybnikPostanowiliśmy z narzeczonym, że na weselu zagra nam najlepszy DJ na wesele – Rybnik, o którym już bardzo dużo słyszeliśmy, podczas organizacji wesel naszych przyjaciół i znajomych. Każdy chciał mieć tego DJ-a u siebie, bo gdy on był, to już było pewne, że nikt nie będzie podpierał ścian i każdy rzuci się w taneczny wir. Miałam tylko nadzieję, że będzie miał wolny termin, bo był to dosyć rozchwytywany muzyk. Na szczęście, akurat było jeszcze przed takim prawdziwym sezonem ślubnym, ponieważ postanowiliśmy pobrać się bardzo wcześnie, tak więc znalazł dla nas czas. Byłam spokojna o moją zabawę. Potrafił zagrać praktycznie wszystko i nawet z najgorszej piosenki w oryginale, zrobić hit, że każdy się przy nim dobrze bawił. I tak nadszedł czas ślubu. Ceremonia w kościele, a potem już dzika zabawa na weselu. DJ był przed czasem, żeby mógł sobie wszystko dobrze poustawiać. Był bardzo dokładny i wszystko zawsze musiało mu się zgadzać. Nie było mowy o żadnych pomyłkach i chwała mu za to,bo ja się przynajmniej nie musiałam martwić o nic.

Tak jak przewidywałam, wszyscy super się bawili na weselu. Najlepsze, że nawet babcia z dziadkiem zaczęli sobie pląsać przy jakimś nowoczesnym kawałku. Więc jak widać naprawdę DJ się postarał, bo potrafił rozbawić każdego, nawet w starszym wieku. Miałam najlepsze wesele, o jakim nawet nie marzyłam, że aż tak się wszystko uda.