Niezwykłe listwy przy podłodze

Nigdy nie pomyślałabym, że coś takiego jak listwy, które znajdują się przy podłodze i ścianie mogą być tak ważne i dodawać pomieszczeniu czegoś interesującego. Tymczasem w moim domu po remoncie listwy te odgrywają bardzo dużą rolę w aranżacji praktycznie każdego wnętrza. Wymiana listw na bardziej niecodzienne naprawdę odmieniła mój dom.

Zdecydowałam się na wysokie listwy

listwy przypodłogoweZawsze byłam przyzwyczajona do widoku niskich, białych albo brązowych listw przypodłogowych. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że istnieją inne rodzaje tego typu elementu wyposażenia. Tymczasem listwy przypodłogowe występują w naprawdę różnych wersjach, zarówno jeżeli chodzi o ich dizajn, jak i wysokość. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam wysokie listwy przypodłogowe w jednym z programów o aranżacji wnętrz w telewizji to wiedziałam, że będę mieć podobne w swoim domu, a przynajmniej chociaż w salonie, jak tylko uda mi się wreszcie zrobić generalny remont. Na szczęście jakiś czas temu mój upragniony remont się odbył i mogłam zaaranżować każde pomieszczenie od nowa. Właściwie w każdym, oprócz łazienki postawiłam na wysokie, białe listy przypodłogowe. W salonie wyglądają one bardzo klasycznie, dzięki innym meblom i dodatkom. Rzucają się one w oczy przez swoją wielkość ale wyglądają bardzo fajnie. Mój salon wygląda trochę jak z amerykańskiego filmu. W mojej kuchni natomiast listwy te prezentują się bardzo nowocześnie, dzięki modelowi jaki wybrałam. Oczywiście moje meble w kuchni też miały na to duży wpływ.

Jestem bardzo zadowolona z tego jak prezentuje się teraz mój dom. Jest naprawdę stylowy chociaż połączyłam w nim naprawdę dużo różnych stylów. Mimo wszystko, wszystkie pomieszczenia pasują do siebie i tworzą naprawdę ciekawe połączenie. Wydaje mi się, że dom w np. tylko nowoczesnym stylu byłby nudny.