Nowa wokalistka w zespole weselnym

 

Na weselach grałem od dziesięciu lat. Kiedy jeszcze był z nami Janusz, który był wokalistą, to wszystko jakoś się kręciło. Kiedy jednak opuścił on zespół to zleceń wpadało coraz mniej. Ludzie coraz rzadziej decydowali się na zespół bez wokalisty i konieczne było znalezienie rozwiązania.

Wzbogacenie zespołu weselnego o zdolną wokalistkę

zespół weselny - bydgoszczWiedziałem, że nowa wokalistka zdecydowanie miałaby pozytywny wpływ na zespół weselny i z takim pomysłem udałem się do pozostałych członków zespołu. Na mój pomysł wszyscy zareagowali entuzjastycznie. Zadeklarowałem, że sam znajdę osobę, która wzbogaci nasz zespół muzyczny na wesele bydgoszcz była miastem, gdzie mieściła się jedna z lepszych szkół muzycznych. Wiedziałem więc, że znajdę tam odpowiednią osobę. Spotkałem się ze studentami i zaoferowałem im, że przeprowadzę konkurs, który wyłoni wokalistkę bądź wokalistę. Osoba ta miała śpiewać w moim zespole weselnym. Zainteresowanie wykazały głównie dziewczyny, co nawet mnie cieszyło, bo kobiecy głos był zdecydowanie potrzebny. Jedna z wokalistek idealnie się nadawała. Miała czysty głos i znała piosenki, które najczęściej grane były na weselach. Zaoferowałem jej współpracę a ona na nią przystała. Uczyła się dziennie i miała wszystkie weekendy wolne, więc bez problemu mogła występować na weselach wraz z moim zespołem. Pozostało jeszcze znalezienie klientów szukających zespołu na wesele i znowu mogłem wrócić do gry. Wszystko załatwić udało się w mgnieniu oka. Znowu mój zespół muzyczny na wesele bydgoszcz był na topie.

Wokalistka została w moim zespole weselnym na stałe. Doskonale sobie radziła i nawet zarabiała fajne pieniądze, co zdecydowanie jej odpowiadało. Sama też znajdywała klientów dla zespołu i dzięki niej graliśmy o wiele częściej, niż miało to miejsce kiedykolwiek.