Nowe krzesła biurowe

W naszym domu większość osób prowadziło siedzący tryb życia. Mama z tatą pracowali zdalnie, spędzając czas przed komputerem. Tata był grafikiem komputerowym, a mama prowadziła terapię online z pacjentami, którzy nie decydowali się na terapię w cztery oczy. Brat nagrywał filmy w internecie, a ja byłam wielbicielką seriali.

Wymiana krzeseł biurowych

krzesła biurowe - podlaskieTata któregoś dnia podczas śniadania stwierdził, że znalazł nam zajęcie na ten weekend. Okazało się, że jego planem jest zabranie nas do sklepu z meblami. Uznał, że skoro tyle czasu spędzamy przed komputerem, to należy nam się wymiana mebli. Nasze siedziska były już mocno zużyte. Dlatego krzesła biurowe – podlaskie były naszym celem dzisiejszych zakupów. Tata pozwolił każdemu wybrać sobie takie krzesło jakie chce i każdy rozszedł się po sklepie w poszukiwaniu czegoś dla siebie. Wybraliśmy sklep, w którym wybór był tak duży, że można było się nawet zgubić tam. Każdy rodzaj krzeseł był w innym miejscu, bo wszystko razem by się nie zmieściło. Ja uznałam, że wybiorę sobie krzesło z wygodniejszymi podłokietnikami i blokadą kół. Gdy oglądam seriale, nie lubię, gdy odjeżdża mi krzesło i czasami nawet przysypiam przed komputerem, więc muszę mieć tę wygodę. Mama wzięła sobie krzesło idealnie dopasowane do kręgosłupa, z gwarancją, że będzie to bardzo komfortowe siedzisko. Tata z kolei wybrał sobie wielki fotel biurowy ze skóry, w którym zmieściłyby się ze cztery takie dziewczynki jak ja.

Na koniec zakupów brat przybiegł do nas ze zdjęciem krzesła jakie go interesuje. Wybrał sobie prawdziwy fotel gracza, o którym zawsze marzył, i widział go u jakiegoś innego chłopaka nagrywającego filmiki. Mieliśmy szczęście, że tata zrobił nam taką niespodziankę, bo chociaż teraz każdemu z nas bardzo wygodnie się siedzi.