Olejek przyspieszający wzrost włosów

 

Są sytuacje, kiedy zbliża się jakaś większa uroczystość i zależy nam na konkretnej fryzurze. Okazuje się jednak, że nasze włosy są do niej odrobinę za krótkie. Co prawda zapuszczamy je już od jakiegoś czasu, ale kilku centymetrów jednak brakuje. Co możemy zrobić, by przyspieszyć wzrost naszych włosów? Czy są ku temu odpowiednie specyfiki?

Ratunek od firmy Khadi

khadi olejek stymulujący wzrost włosówKiedy potrzebujemy, by nasze włosy rosły zdecydowanie szybciej lub gdy zmagamy się z problemem osłabionych, wypadających włosów, na ratunek pospieszy nam produkt Khadi olejek stymulujący wzrost włosów. Jest to preparat, którego składzie zawiera się między innymi olej sezamowy, który dokładnie wnikając w głąb włosa, odżywia go od cebulek po same końce. Na odżywienie włosów będzie miał również zbawienny wpływ olej kokosowy. Olej rycynowy zaś, zawarty również w tym preparacie, przyspieszy wzrost włosów i wraz z bhringarajem zapobiegnie ich wypadaniu, siwieniu i rozdwajaniu się końcówek. Ta mieszanka pozwoli nam na łatwe układanie włosów i uczyni je miękkimi. Ciekawe wydaje się być zastosowanie wśród składników amli, która nie tylko nadaje blask i wzmacnia włosy, ale również chroni skórę przed infekcjami i usuwa łupież. Niecodzienna mieszanka, która charakteryzuje olejek firmy Khadi sprawia, że nasze włosy przy regularnym stosowaniu preparatu, stają się mocniejsze, zdrowsze i dłuższe, a na dodatek zyskują doskonałą ochronę przed przedwczesnym siwieniem. Przez wspomniane regularne stosowanie, producent rozumie tutaj używanie olejku 2-3 razy w tygodniu.

W jaki sposób go używać? Wystarczy wmasować łyżeczkę olejku w skórę głowy i włosy na dwie godziny przed umyciem. Jeśli chcemy wzmocnić efekt, możemy wmasować go i pozostawić na głowie na całą noc, włosy myjąc dopiero o poranku.