Parking na samochody w dobrej cenie

 

Syn mojej koleżanki skończył niedawno trzy lata. On jest w podobnym wieku do mojej córki dlatego też często się spotykamy i dzieci coraz ładniej się z sobą bawią. Ostatnio dostaliśmy zaproszenie na urodziny tego chłopca. Nie wiedziałam za bardzo co bym mogła mu kupić na prezent.

Idealny prezent dla chłopca

duży drewniany parkingNie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o chłopców. Postanowiłam jednak pojechać do sprawdzonego przeze mnie już wielokrotnie  sklepu z zabawkami. Tam zawsze pani doradziła mi coś fajnego. I nie pamiętam żeby wybrany tam prezent nie spodobał się jakiemuś dziecku. Pojechałam tam od razu po pracy. Nie chciałam tam zabierać córki bo wiedziałam, że będzie chciała żebym kupiła zaraz coś dla niej. W sklepie był jak zwykle bardzo duży wybór. Nie miałam zbyt wiele czasu na te zakupy także od razu poprosiłam panią żeby mi coś doradziła. Pani powiedziała, że dla chłopca w tym wieku na pewno dobry będzie duży drewniany parking, który teraz jest bardzo modny. Dzieci w tym wieku uwielbiają układać coś. A wiedziałam, że on ma sporo samochodzików także mógłby ustawiać je na tym parkingu w wymyślony przez siebie sposób. Dodatkowo miał by miejsce gdzie mógłby te samochodziki stawiać. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Do tego parking ten nie kosztował dużo a wyglądał bardzo dobrze. Byłam pewna, że coś takiego na pewno mu się spodoba. Dokupiłam do tego parkingu jeszcze jednego resoraka. Całość zapakowała mi pani.

Gdy wróciłam do domu poszłam z córką na te urodziny. Mój prezent wzbudził w synku koleżanki dużo pozytywnych emocji. Chyba najbardziej cieszył się z tego parkingu. Od razu poszedł układać na nim samochody a moja córka mu w tym zajęciu pomagała. Ogólnie nie spodziewałam się tego, że będą się nim tak długo i ładnie bawić.