Poszukiwania dobrych adwokatów w Gdyni

Niedawno miałem nieprzyjemną sytuację w ruchu drogowym, która spowodowała, że ostatnio w moim życiu był bardzo nerwowy czas. Był dzień jak co dzień, zaparkowałem swoim autem pod pracą, a kiedy chciałem wycofać na drodze pojawiła się starsza kobieta, której niestety nie widziałem w lusterku. Wszystko działo się bardzo szybko, niby nie była to duża prędkość, ale staruszka upadła, zaczęła narzekać na okropny ból w okolicy biodra. Wezwałem pogotowie i policję.

Najlepszy gdyński adwokat – w super cenie

adwokat gdyniaKobieta od razu zaczęła krzyczeć, że to moja wina, że perfidnie w nią wjechałem. Przyznam szczerze, że kogo jak kogo, ale człowieka na jezdni się nie spodziewałem, zerknąłem w prawo i lewo patrząc czy nie nadjeżdża jakiś samochód i wtedy ulica wydawała mi się pusta. Policja szybko orzekła, że kobieta o ile nie powinna się znaleźć na jezdni tylko przechodzić na pasach, to jednak to ona weszła na te ulicę pierwsza. A ja jako włączający się do ruchu powinien upewnić się, że nic nie jedzie. Także wina leżała po mojej stronie, a co gorsze kobieta po kilku dniach zmarła. Potrzebny był mi na gwałt dobry adwokat Gdynia to miejscowość, w której mieszkam, więc chciałem, aby był stąd. Dzięki znajomym z firmy, szybko dostałem namiar na polecanego prawnika. Dla mnie była to ogromna tragedia, poczuwałem się do odpowiedzialności za śmierć staruszki, mimo iż uważałem, że to ona powinna uważać jak się przechodzi w niedozwolonym miejscu.

Na całe szczęście adwokat, którego zatrudniłem, po zapoznaniu się ze sprawą szybko uznał, że uda się z tego wybrnąć. I tak się stało po dwóch sprawach w sądzie, udało się warunkowo umorzyć sprawę. Jestem bardzo wdzięczny mojemu adwokatowi, bo mogła mi grozić kara więzienia, a ja i tak mam nauczkę do końca życia.