Pracuję w firmie sprzątającej we Wrocławiu

Pochodzę z małego miasteczka, jednak od dwóch lat pracuję i studiuję zaocznie we Wrocławiu. Studiuję architekturę krajobrazu i bardzo podoba mi się kierunek, który ostatecznie wybrałam. Każdy wykład i ćwiczenia są bardzo ciekawe i jestem zła kiedy  muszę opuścić chociaż jedne zajęcia, bo jestem np. chora. Pracuję od poniedziałku do piątku jako sprzątaczka, i choć dla niektórych może to być dziwne to jestem z tej pracy bardzo zadowolona.

Czy praca w firmie sprzątającej jest ciężka?

firma sprzątająca biura we wrocławiuPod względem fizycznym praca jako sprzątaczka nie jest oczywiście najłatwiejszym zadaniem. Jednakże, ciężka praca nie jest mi obca i straszna, więc nawet od początku nie miałam praktycznie żadnych problemów z dostosowaniem się i przyzwyczajeniem do wczesnego wstawania czy fizycznego charakteru mojej pracy. Poza tym, co najważniejsze, firma sprzątająca biura we Wrocławiu, w której pracuje traktuje swoich pracowników naprawdę dobrze. Kiedy zaczynałam w niej prace byłam pewna, że popracuję tam kilka miesięcy, by po prostu odbić się finansowo i mieć pieniądze na życie i studia. Tymczasem okazało, że jest to dobrze płatna praca o praktycznie stałych godzinach pracy jeżeli dobrze się trafi. Szef jest bardzo wyrozumiały i można z nim porozmawiać, chociaż oczywiście pilnuje też by zlecona przez niego praca była wykonywana solidnie i dokładnie, ale to chyba nic dziwnego.

Cieszę się, że udało mi się osiągnąć samodzielność w tak dużym mieście. Mam nadzieję, że przez kolejne trzy lata studiów uda mi się utrzymać moją dobrą pracę i dostanę jakiś awans. Po skończeniu studiów chciałabym podjąć pracę związaną z kierunkiem studiów, który studiuję ale wiem, że będę musiała na to ciężko pracować i dużo się uczyć. Na razie jednak jestem zadowolona z takiej pracy jaką mam.