Profesjonalne oklejanie samochodów

 

Lakier samochodu w szczególny sposób narażony jest na matowienie i zadrapania. Mówiąc wprost – na wiele drobnych uszkodzeń nie mamy żadnego wpływu. No prawie. Ochronne powłoki pasty czy wosku, garażowanie i przykrywanie, gdy nie jest używany. Łapiemy się wielu sposobów na to, aby utrzymać samochód w jak najlepszym stanie. A i tak nawet nie zauważymy kiedy nowe zadrapanie się pojawi.

Oklejenie samochodu i zmiana koloru karoserii

oklejanie samochodów cenaNa rynku pojawiły się nowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają uchronić lakier naszego samochodu przed uszkodzeniem czy płowieniem. Oczywiście możemy użyć odpowiednich kosmetyków, ale ich stopień ochrony nie jest wyjątkowo wysoki na uszkodzenia mechaniczne. Musimy działać inaczej, jeśli nie chcemy mięć kłopotów z rdzewiejącymi blachami czy nieestetycznymi zadrapaniami. Często wybieranym w ostatnich sezonach pomysłem jest oklejanie samochodów cena takiego rozwiązania okazuje się niższa od klasycznego lakierowania, co przyciąga do niego chętnych kierowców. W ten dość nieinwazyjny sposób możemy diametralnie odmienić karoserię auta. Zmiana koloru to tylko kilka dni pracy specjalistów i efekt wow gwarantowany. Co więcej dodatkowa warstwa folii ochroni oryginalny lakier przed codziennym trudem dróg. Odpryski od kamieni, zadrapania i uszkodzenia wdzierające się wgłąb lakieru zatrzymują się na warstwie izolacyjnej. Rozwiązanie eleganckie i niezwykle estetyczne.

Kierowcy szukający specjalistycznych rozwiązań dla swojego samochodu coraz częściej decydują się na zmianę koloru karoserii dzięki folii. Taka alternatywa okazuje się niezwykle efektowna, a co więcej również optymalna pod względem ochrony przed rdzą czy zabezpieczenia oryginalnego lakieru. Jednak największą grupą pacjentów są auta służbowe mające być reprezentatywną reklamą.