Projektant, który zaprojektuje wnętrza kuchenne

Ze względy na inwestycje, które prowadzę, jestem w trakcie projektowania mieszkań, które zakupiłam pod wynajem. Gotowe jest w zasadzie wszystko, oprócz kuchni i elementów dekoracyjnych a oferty o wynajmie są już dostępne na portalach społecznościowych. Potrzebuje fachowca, który działa szybko!

Kuchnia na wymiar w nowoczesnym stylu

nowoczesne kuchnie na wymiarZe względu na to, że całe mieszkanie jest już wyposażone i stylem przewodnim jest skandynawski, chciałabym urządzić nowoczesne kuchnie na wymiar pod okiem doświadczonego projektanta. Na tę chwilę, do zaprojektowania czekają 3 kuchnie, a mi zależy na czasie. Dlatego też, szybko znalazłam projektanta, którego kuchnie bardzo mi odpowiadały. Wytłumaczyłam mu, że zależy mi na wykonaniu kuchni na wymiar o innowacyjnym charakterze. Myślałam o geometrycznych, prostych kształtach i szarych płytach betonowych nad blatem kuchennym. Pozostawiłam mu dowolność, podsuwając mu tylko kilka sugestii i niecierpliwie czekając na efekt. Zaprojektował 3 różne kuchnie, abym mogła wybrać, która wersja podobała mi się najbardziej. Różniły się kolorem płyt betonowych, układem szafek i dodatkami. Wszystkie z nich zachwyciły mnie na tyle swoim stylem oraz stonowanymi kolorami, że postawiłam wykonać 3 różne kuchnie. Początkowy pomysł zakładał, że wynajmowane mieszkania mają wyglądać podobnie, ale kuchnie za bardzo mi się podobały, aby zrezygnować z jakiejkolwiek. Szybko znaleźliśmy monterów i przeszliśmy do wykonania projektu.

Betonowe płyty nadały wnętrzu nowoczesnego stylu, a geometryczne kształty lamp wiszących nad blatem świetnie pasowały do reszty mieszkania. Z wykonaniem kuchni na wymiar również nie było żadnego problemu i uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie, przy którym możliwości wyboru jest najwięcej. Mieszkania wyglądały na tyle ładnie, że wynajęłam je już po tygodniu.