Promocja ogrzewania na podczerwień

Pracę w sklepie dostałem dlatego, że miałem doświadczenie. Trochę pomógł mi kolega, bo dał mi cynk, że szukali tam sprzedawcy i to wykorzystałem. Zajmowałem się nie tylko sprzedażą, ale również promocją nowo wprowadzonych produktów do sprzedaży w sklepie. 

Skuteczna sprzedaż ogrzewania po promocji

sprawdzone ogrzewanie na podczerwieńWłaściciel sklepu w ostatnim czasie prowadził rozmowy z producentem ogrzewania, ponieważ zamierzał wprowadzić do sprzedaży jego produkty. Producent oferował sprawdzone ogrzewanie na podczerwień i było to nowoczesne oraz energooszczędne rozwiązanie. Szefowi zależało na wynegocjowaniu jak najlepszych stawek i widocznie mu się to udało, bo do sklepu dotarła dostawa z panelami grzewczymi. Zostałem wytypowany do ich promocji co mnie nawet ucieszyło, bo ostatnio zajmowałem się tylko sprzedażą. Z produktem zapoznałem się bardzo dokładnie i dzięki temu byłem gotów do promocji. Każdy klient, który odwiedził nasz sklep zainteresował się nowym ogrzewaniem, które promowałem dość efektywnie. Każdemu zależało na oszczędnościach i to, że klienci chętnie decydowali się na takie ogrzewanie wcale mnie nie zaskoczyło. Szef przypisał mi całą zasługę twierdząc, że dzięki dobrze przeprowadzonej promocji skutecznie udało się wszystko sprzedać. Podobno sporo na tym sklep zarobił i szef obiecał premię na koniec miesiąca. Po promocji zamawiane ogrzewanie od tego producenta było regularnie. Sprzedaż była naprawdę wysoka i każdy był zadowolony. To był dobry wybór, żeby sprowadzić takie ogrzewanie. 

Premia, którą dostałem od szefa była całkiem pokaźna. Mogłem dzięki temu wybrać się z narzeczoną nad morze, bo taki wyjazd obiecałem jej już jakiś czas temu. Mając pieniądze mogłem to wszystko znacznie przyspieszyć. Moja narzeczona była z tego bardzo zadowolona.