Przepiękny tatuaż wykonany w Gdańsku

Pewnego dnia mój chłopak zaskoczył mnie swoją decyzją odnośnie nowego tatuażu. Dotychczas posiadał ich kilka i myślałam, że jest usatysfakcjonowany z ich liczby, jednak ukochany zapragnął mieć wytatuowany tzw. rękaw. Dlatego też postanowił udać się z projektem do najlepszego studia w mieście.

Gdzie znajdują się najlepsze salony tatuażu?

salon tatuażu w gdańskuKiedy tylko dowiedziałam się o planach mojego chłopaka, od razu zapytałam co planuje sobie wytatuować. Mój chłopak bardzo interesuje się kosmosem i ma nawet wytatuowany nasz układ słoneczny, toteż sądziłam, że kolejny tatuaż również będzie przedstawiał coś tego typu. Mój ukochany jednak bardzo mnie zaskoczył, bowiem stwierdził, że tym razem pragnie wytatuować sobie rękaw przedstawiający jego jeden z jego ulubionych obrazów Beksińskiego. Jak wiadomo, Beksiński był naprawdę świetnym artystą toteż trzeba było znaleźć tatuatora naprawdę wysokiej klasy, aby był w stanie odwzorować dzieło i to jeszcze na skórze! Wybór padł na salon tatuażu w Gdańsku i nie tylko dlatego, że mieszkamy w tym mieście, ale również przez wzgląd na to, że pracuje tutaj wielu doskonałych artystów tatuatorów. Po skonsultowaniu się ze studiem, oraz rozrysowaniu szczegółowego planu tatuażu przyszedł czas na jego wykonanie. Ze względu a to, że tatuaż był ogromnych rozmiarów odbywał się on w kilku sesjach, a ja nie mogłam się doczekać, aż wreszcie zobaczę całość. Nigdy nie robiłam sobie tatuażu, dlatego nie miałam pojęcia z jaką dokładnością można odwzorować dzieło malarskie na ciele.

Na widok skończonego tatuażu, szczęka opadła mi aż do ziemi. To był obraz! Prawdziwy obraz na skórze! Idealnie odzwierciedlony co do milimetra! Byłam w naprawdę pozytywnym szoku i nie mogłam się nadziwić talentowi tatuażysty u którego tatuował się mój chłopak. Nigdy bym nie podejrzewała, że można na ciele człowieka wykonać aż takie arcydzieło!