Rynki zbytu fartuchów

W mojej rodzinie można spotkać zarówno lekarzy, pielęgniarki, jak i kelnerki, czy przedstawicieli handlowych. Jednym słowem, przy świątecznym stole można spotkać przedstawicieli wielu branż, którzy na pierwszy rzut oka nie zawsze mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Prowadzona przez mnie firma jednak pokazuje, że można wszystkie te zawody połączyć jednym wspólnym mianownikiem.

Różnorodne kierunki zbycia dla producentów fartuchów

fartuchy dla kelnerekKiedy ponad dwadzieścia lat temu rozpoczynałem firmę produkującą fartuchy, moi rodzice nie byli przekonani do tego pomysłu twierdząc, że to nie ma przyszłości. Dziś sama sprzedaż fartuchów dla kelnerek i kelnerów z mojego rodzinnego miasta pozwoliłaby mi na solidny zarobek. A przecież sprzedaję fartuchy do restauracji z całej Polski. Ostatnio mój syn, który rozpoczął studencką pracę poprosił mnie o dostarczenie fartuchów do baru, w którym znalazł zatrudnienie. Oczywiście spełniłem tę prośbę, co otworzyło mi nowy rynek zbytu. Wcześniej podobnie było w przypadku fartuchów do hoteli, ponieważ w tym kierunku swoją karierę pokierowała moja córka. W ostatnich latach prawdziwym hitem są jednak fartuchy prezentowe, które kupują odbiorcy indywidualni ze wszystkich branż. Mój kuzyn, będący przedstawicielem handlowym w mojej firmie praktycznie co miesiąc przynosi zlecenia od nowych klientów, więc moi rodzice się jednak mylili, a firma produkująca fartuchy to był dobry pomysł.

Chociaż pierwotnie moim celem była produkcja fartuchów dla branży medycznej, z biegiem czasu okazało się, że jest to tylko jedna z wielu branż, którym mogę zaproponować moje produkty. Ostatecznie wśród rynków zbytu znajdują się i najpopularniejsze branże: gastronomiczna, hotelarska, czy medyczna, jak i zamówienia indywidualne, zarówno te spersonalizowane, jak i najprostsze, tradycyjne fartuszki do zastosowania w domu.

Informacje pochodzą z www.fartuszki24.pl