Sklep internetowy dla sprężarek śrubowych z falownikiem

Na studiach szukałem dorywczej pracy. Tak na prawdę interesowała mnie tylko zdalna forma zatrudnienia ze względu na studia i godziny nauki. Chciałem mieć dosyć elastyczny grafik i sam dostosowywać zakres swoich obowiązków do możliwości.

Strona internetowa i sprężarki śrubowe 

sprężarka śrubowa z falownikiemW końcu stwierdziłem, że zacznę pracować jako grafik komputerowy. Nie miałem formalnego wykształcenia w tym kierunku ale spore umiejętności i często wykonywałem na darmo pewne usługi. Moja działalność była różna. Czasami miałem mnóstwo zleceń, a innym razem sam musiałem ubiegać się o zainteresowanie. Pewnego dnia przyszedł do mnie kolega, który chciał otworzyć własną działalność gospodarczą związaną, ze sprężarkami śrubowymi. Stwierdził, że chce porządną stronę internetową dla swojego sklepu, ponieważ w dzisiejszych czasach to daje wielką przewagę na rynku pracy. Ja przyznałem mu rację i zaczęliśmy omawiać szczegóły. Na pierwszym planie miało znajdować się zdjęcie gdzie była sprężarka śrubowa z falownikiem. Ja doskonale czułem się w takiej tematyce, ponieważ sam lubiłem spędzać długie godziny w garażu. Oczywiście miałem różnego rodzaju sprężarki. Najwięcej pracy wkładałem jednak w utworzenie dobrego sklepu internetowego, ponieważ wiedziałem, że łatwo można go zepsuć. Na dodatek swoją pracę musiałem wykonywać bardzo starannie. Klienci musieli poruszać się na niej intuicyjnie i nie było czasu na jakieś zbędne poprawki. Oczywiście w formie tego zlecenia było na początku administrowanie i usuwanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie użytkowania.

Ja doskonale zdawałem sobie sprawę z tego jak to wszystko powinno działać. Na szczęście szybko uporałem się z tym zagadnieniem. To oczywiście oznaczało dla mnie pracę w godzinach nocnych gdzie nie zawsze było to najlepszym rozwiązaniem.