Sklep z obuwiem w góry

Od kilkunastu lat prowadzę z dużym powodzeniem sklep z butami. Co jakiś czas staram się wprowadzać do swojego biznesu ulepszenia, które przyciągną więcej klientów i przy okazji zwiększą obroty. Niedawno, z racji tego, że rozbudowaliśmy nieco budynek sklepu, postanowiłam wprowadzić nowy, sportowy dział. Żeby jednak nie rzucać się na wszystko, postanowiłam postawić na razie na jedną dziedzinę. 

Jak odpowiednio dobrać buty w góry?

buty do turystyki górskiejOd kiedy prowadzę własny sklep z obuwiem, a trwa to już kilkanaście lat, staram się regularnie wprowadzać różne innowacje. Dzięki nim sklep szybko się rozwija, a ja mam coraz większe zyski, które częściowo reinwestuje. Na przykład w rozbudowę sklepu. Ostatnio powiększyliśmy jego powierzchnię, na której postanowiłam wprowadzić buty sportowe. Chciałam najpierw zacząć od jakiejś konkretnej dziedziny. I z racji tego, że mieszkamy niedaleko gór i niedługo zaczynają się wakacje, postawiłam na buty do turystyki górskiej i to był strzał w dziesiątkę. Codziennie odwiedza mnie sporo mieszkańców miasteczka, ale też turystów, którzy szukają dla siebie idealnych butów w góry. Z racji tego, że ja i mój personel mamy trochę wiedzy na temat obuwia trekkingowego, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić klientowi. Zawsze zwracam uwagę na to, żeby klienci nie sugerowali się wyglądem na pierwszym miejscu. Buty w góry to bowiem nie to samo, co te noszone na co dzień. Obuwie górskie musi być przede wszystkim wygodne i odpowiednio nas zabezpieczać. 

Mój sklep obuwniczy, który prowadzę od kilkunastu lat, zyskał niedawno nowych klientów, jakimi są turyści górscy. Rozszerzyłam bowiem swój asortyment o buty trekkingowe. Przy okazji doradzania klientom uczę ich, na co mają zwrócić uwagę przy wyborze tego typu obuwia. Buty górskie rządzą się bowiem swoimi prawami.