Skuteczne i sprawne skutery

 

Założyłem parę lat temu, że branża zdrowotna ściśle się rozwija, dlatego też postanowiłem z roku na rok inwestować w nowoczesne urządzenia i rozwiązania, które pomogą moim podopiecznym w ośrodku zachować odpowiedni komfort przez cały pobyt. Ostatniego roku nawet zakupiłem kilka skuterów trójkołowych, które sprawdzały się świetnie i były chwalone przez wszystkich moich pacjentów.

Inwestycja w sprawne skutery elektryczne

skuter elektryczny trójkołowyPrzede wszystkim jak tylko zakupiliśmy takie skutery stwierdziłem, że przeprowadzę dokładne przeszkolenie wszystkich moich pracowników w zakresie tego, jak powinno się je wykorzystywać każdego dnia, aby były jak najbardziej sprawne przez długie lata. Mimo tego, że taki skuter elektryczny trójkołowy posiadał kilkuletnią gwarancję nadaną przez producenta dobrze wiedziałem, że i tak nic mi nie grozi jeśli chodzi o poniesienie dodatkowych kosztów, ale i tak postanowiłem bardzo dokładnie się upewnić, że każdy z pracowników wie dokładnie, jak taki skuter się uruchamia i co trzeba zrobić, aby go naładować. Zazwyczaj każdy z pracowników już po kilku chwilach wiedział, jak taki skuter elektryczny trójkołowy funkcjonuje. Razem w końcu czytaliśmy ulotkę oraz instrukcję, która została dołączona do urządzenia przez producenta. Teraz takie urządzenie nie miało żadnych tajemnic przed nami, tak więc mogliśmy śmiało oddać je do dalszego użytkowania wszystkim naszym pacjentom, którzy mają jakiekolwiek problemy z poruszaniem się.

Dzięki temu, że skuter elektryczny trójkołowy porusza się bardzo cicho i na jednym ładowaniu można przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów wystarczy na parę dni dla jednego pacjenta bez konieczności podłączenia go do prądu. Każdy pacjent chwali sobie, że zdecydowaliśmy się zainwestować w taki skuter.