Sprzedaż koszy na zabawki

Od kilku lat prowadzę swój własny sklep z zabawkami dla dzieci. Sama mam małe pociechy, więc wiem jak bardzo w domu są potrzebne takie asortymenty. Dobrze też wiem, że trzeba mieć jakiś specjalny pojemnik, by je chować w jednym miejscu. Długo zastanawiałam się z jakim produktem wyjść do klientów. Zwykłe pojemniki odchodzą pomału do lamusa. Ludzie chcą kupować coś bardziej stylowego, co będzie pasować do ich aranżacji. 

Oferta koszy ekologicznych

kosz na zabawki z materiału ekologicznegoRozmawiałam o tym ostatnio z moją koleżanką. Powiedziała, że widziała gdzieś za granicą, jak ludzie przechowywują zabawki w koszach. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Postanowiłam więc wprowadzić w swoją ofertę ładne kosze. Oczywiście muszą być one ekologiczne, ponieważ lubię dbać o środowisko. Taki kosz na zabawki z materiału ekologicznego, powinien być zachęcającą ofertą dla klientów. Znalazłam hurtownię, która oferuje takiego typu kosze. Złożyłam na sam początek nieduże zamówienie, liczące dwanaście sztuk koszy. Sprawdzę, czy jest na nie popyt. Jeżeli ludzie będą je kupować, to i ja wtedy będę zamawiać większą ilość. Na swoim stojaku reklamowym, który stoi przed sklepem, umieściłam informację o sprzedaży koszy. Na początku nie było żadnego zainteresowania. Jednak z biegiem czasu klienci zaczęli je kupować. Jednego dnia sprzedałam aż osiem sztuk, co bardzo mnie ucieszyło. Musiałam więc zacząć zamawiać większą ilość koszy.

Po dwóch tygodniach, obrót tym produktem zwiększył się dwukrotnie. Nie spodziewałam się, że będą one tak mocno rozchwytywane. Klienci przychodzą i pytają się, czy będę sprzedawać kosze w większych rozmiarach. Na razie tego nie planuję, ale z czasem, jeżeli będzie na nie większy popyt, to też je będę zamawiać. Na razie cieszę się, że pomysł na sprzedaż koszy, bardzo spodobał się moim klientom.