Sprzedaż zabawnych koszulek dla dzieci

 

Szukałam od jakiegoś czasu pomysłu na to, jak zachęcić klientów do zakupów w moim sklepie. Często wymieniałam asortyment, żeby urozmaicić wybór swoim klientom, ale to było niewystarczające. Musiałam znaleźć jakiś złoty środek, żeby w końcu zacząć odnosić sukcesy.

Ogromne zainteresowanie kolorowymi koszulkami dla dzieci

kolorowe zabawne t shirty dla dzieciWybrałam się w końcu na targi handlowe, żeby znaleźć tam inspirację. Warto było, bo poznałam wiele produktów, które były na topie i najchętniej je ludzie kupowali. Jednym z takich produktów były kolorowe zabawne t shirty dla dzieci i podobno były one hitem tego sezonu. Wzięłam wizytówkę od producenta i postanowiłam zamówić od niego kilkadziesiąt takich koszulek w różnych rozmiarach. Liczyłam na sporą sprzedaż tych koszulek, bo było zabawne i wiedziałam, że dzieciom się spodobają. Już pierwszego dnia zauważyłam większy ruch w sklepie. Oferowałam odzież także dla dzieci, ale wystawienie koszulek na wystawie przyniosło całkiem niezłe efekty. Od razu wiedziałam, że odniosłam zamierzony sukces i zamówiłam jeszcze więcej takich koszulek. Producent oferował je w licznych wariantach co mnie cieszyło, bo każdy klient dzięki temu miał wybór. Niektórzy to nawet kupowali po kilka koszulek i wtedy dawałam im zniżki. Chciałam każdego przez to zachęcić do częstszych zakupów w moim sklepie. Dobrze, że wybrałam się wtedy na te targi, chociaż nie byłam do końca przekonana. Poznałam tam producenta zabawnych koszulek i dzięki temu lepiej mi się powodziło.

Koszulki były faktycznie hitem, bo dużo dzieci w takich widziałam na ulicy. Postanowiłam też od tego producenta zamawiać odzież dla dorosłych, ponieważ oferował interesujące wzory koszulek damskich i męskich. Mój sklep oferował tylko modną i dobrej jakości odzież dla każdego.