Szafa do zabudowy

 

Szafa do naszej sypialni, która ma być wykonana na wymiar, może spełniać funkcję garderoby, ale tylko wtedy kiedy będziemy pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim szafa na wymiar powinna być pomysłowo zaprojektowana, aby wtopić się w dekoracje ścian, ale również posiadać dużą przestrzeń gdzie będziemy mogli przechowywać wszystkie nasze ubrania.

Jak wykonać dobrą szafę na wymiar?

szafy na wymiar tychyMożemy zdecydować o tym, jakie ma być wyposażenie szafy na wymiar Tychy to miejscowość, gdzie będziemy mogli zakupić szafy idealnie dopasowane do naszych potrzeb oraz wystroju mieszkania. Producenci oferują nam wykonanie szafy, w których mogą być montowane półki oraz szuflady, a także drążki wieszakowe, a nawet kosze druciane. Wszystko zależy tutaj głównie od naszych potrzeb lub od tego, co nam zaoferuje wykonawca takich mebli. Warto wyposażyć dodatkowo szafę w oświetlenie halogenowe, której będzie włączać się przy otwieraniu szafy i wyłączać podczas zamykania. W szafach na wymiar możemy zastosować odpowiednie systemy, które mogą być aluminiowe lub stalowe. Szafy na wymiar mogą mieć również odpowiednio dopasowane drzwi i wymieniamy tutaj drzwi przesuwne oraz składane, a także uchylne. Wybór odpowiednich drzwi powinien być dostosowany do powierzchni, którą mamy do wykorzystania. Kiedy decydujemy się na szafy do zabudowy na zamówienie, to zazwyczaj taki produkt wykonywany jest zgodnie z indywidualnym projektem i może mieć dowolne wymiary. Ten sposób najlepiej za gospodarujemy wolną przestrzeń w pokoju lub w korytarzu.

Wiele firm oferujących szafy na wymiar wykonuje je na początek w programie komputerowym, dzięki czemu możemy zobaczyć jak będzie wyglądać szafa po wykonaniu projektu. Dodatkowo podczas projektowania szafy na wymiar możemy ją dowolnie modyfikować, a także na koniec poznamy ostateczną cenę za szafę.