Ulubione lakiery hybrydowe

Jednym z moich ulubionych produktów związanych z szeroko pojmowanym rynkiem kosmetycznym są lakiery do paznokci. Kiedyś kupowałam zwykle tradycyjne lakiery bardzo często przez co mam ich dużą ilość, można powiedzieć, że swojego rodzaju kolekcję. Teraz jednak bardzo rzadko ich używam, bo przerzuciłam się na hybrydy. I nie planuję powrotu do używania zwykłych lakierów do paznokci.

Lakiery hybrydowe mają niesamowitą paletę kolorów

lakier hybrydowyWśród lakierów hybrydowych mam kilka swoich ulubieńców. Bardzo lubię mocne kolory, często maluję też paznokcie hybrydami neonowymi. Używam też pyłków do paznokci, które dają świetny efekt. Jednym z moich ulubionych lakierów jest lakier hybrydowy o pięknym, głębokim chabrowym kolorze. Ogólnie lubię wszelkie odcienie niebieskiego, również jeżeli chodzi o moje ubrania. Lakier ten jest naprawdę wyjątkowy. Lubię go na tyle, że miałam pomalowanie nim paznokcie nawet w trakcie własnego ślubu w zeszłym roku. Lakiery hybrydowe są niesamowicie komfortowe w noszeniu, bo bardzo długo się utrzymują i pięknie prezentują się na paznokciu. Jedyną wadą jaką widzę w lakierach hybrydowych to ich dostępność w sklepach stacjonarnych. Największe drogerie wprowadzają powoli lakiery hybrydowe do swojej oferty ale szczerze mówiąc żaden z takich lakierów nie przypadł mi do gustu. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła kupić w normalnym sklepie lakiery najbardziej znanych i dobrych producentów hybryd.

Uważam, że lakiery hybrydowe są najlepszym wynalazkiem ostatnich lat jeżeli chodzi o rynek kosmetyczny. Są one niesamowicie wygodne i występują w naprawdę wielu odsłonach. Do tego jeszcze można znaleźć je w bardzo korzystnych cenach. Właściwie nie wyobrażam sobie już swojego życia bez hybryd i powrotu do malowania paznokci tradycyjnym lakierem.