Urozmaicenie imprezy słoikami z kranikiem

Organizując grilla w ogrodzie, przyjęcie dla dzieci czy wesele warto zastanowić się w jaki sposób urozmaicić nieco podawanie jedzenia lub napojów. Do jednych z ciekawych pomysłów zaliczyć możemy podawanie mrożonych herbat, napojów lub ponczu w stylowych słoikach z kranikiem. Takie podawanie napojów będzie swojego rodzaju atrakcją nie tylko dla dzieci. 

Serwowanie napojów w słoikach z kranikiem

słoiki z kranikiemZaopatrzenie organizowanej przez nas imprezy w ozdobne duże słoje wypełnione ulubioną mrożoną herbatą, sokiem, winem czy ponczem będzie wspaniałym urozmaiceniem każdej imprezy – w szczególności tej plenerowej. Takie serwowanie napojów będzie świetną atrakcją dla każdego dziecka. Umożliwi samodzielne nalewanie sobie odpowiedniej ilości napoju. Takie słoiki z kranikiem warto ustawić na stoliczku w bocznym miejscu, przy którym będą ustawiać się goście chcący odetchnąć od głośnej muzyki czy siedzenia przy stole. Powinniśmy pamiętać, aby wybrane przez nas słoiki były pojemne tak, abyśmy nie musieli zbyt często dolewać napojów. Warto wrzucić do nich kostki lodu, aby na dłużej zachowały niską temperaturę. Możemy również dokupić do nich chodzącą podstawkę. Dorzućmy do takiego napoju plasterki świeżych owoców i listki mięty. Taki napój na pewno będzie wyglądał apetycznie i stylowo. Ważne, aby taki słoik był estetyczny i pasował do charakteru imprezy. Pamiętajmy o tym, aby wybrać słoik z grubego, mocnego szkła tak, aby mieć pewność, że taki słoik się nie stłucze. 

Świetnym pomysłem na podawanie napojów na imprezach mogą okazać się słoiczki z kranikiem. Serwujemy w nich zimne napoje takie jak mrożone herbaty, soki owocowe, lemoniady, wina czy poncz. Takie słoiczki stawiamy z dala od głównego stołu. Jest to świetna atrakcja w szczególności dla dzieci, które mogą same sobie nalać odpowiednią ilość napoju. Wlewając do nich alkohol upewnijmy się, że nie będą miały do niego dostępu dzieci.