Wóżek bebetto wygodą dla mam i dzieci

Kiedy już zostajemy mamami, nasz świat zmienia się całkowicie. Już nic nie jest takie samo. Doceniamy radość z posiadania dziecka mimo nieprzespanych nocy. Pojawia się ktoś, o kogo musimy dbać bardziej niż o siebie samych. I to właśnie jest takie piękne w macierzyństwie, kiedy widzi się miłość dziecka w ich oczach. Uwielbiałam spędzać czas z moim synem na świeżym powietrzu.

Funkcjonalne i modne wózki Bebetto

wózek bebetto hollandMój syn i ja uwielbialiśmy spacery. Zawsze ładnie go ubierałam do zabaw z dziećmi, w końcu mogłam poszaleć jako stylista. Syn raczej nie bardzo zwracał uwagę na to, co ma aktualnie na sobie, jednak dla mnie było to ważne. Wózek również był bardzo ważny. Nie mogłam wychodzić na spacer w byle jakiej spacerówce. Kupiłam więc wózek bebetto holland, polecany nawet przez nasze polskie celebrytki i osoby z pierwszych stron gazet. Chciałam mieć porządny wózek, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale też będzie dobrze się prezentował. Zależało mi na tym, by był on spacerówką, ale z funkcją zmiany w wózek głęboki. Lubiłam takie rozwiązania, bo nie lubiłam mieć zagraconego mieszkania kilkoma wózkami na przykład. A wiadomo, że to trochę miejsca zajmuje. Nasz wózek był w kolorze granatowym. Nie mogłam chłopcu wybrać różowego i trochę żałowałam, no ale cóż. Ten też jest bardzo ładny i sąsiadki wypytują, gdzie go kupiłam i czy jak syn podrośnie, to czy może im podaruje. Wózek postanowiłam zachować na przyszłe lata, gdy może zdecyduję się na drugie dziecko, bo jest bardzo dobry i to porządny produkt.

Na początku, nie potrafiłam nawet prowadzić wózka. Było to moje pierwsze dziecko i nie miałam żadnego wcześniejszego doświadczenia z maluchami. A teraz jak spaceruję, to w takim tempie, że chwila i znikam na zakręcie. Nabrałam wprawy i dobrze sobie radzę.