Wspaniała Kudowa Zdrój

Moja rodzina była bardzo schematyczna. W weekendy każdy robił co chciał, wspólny mieliśmy tylko obiad. Każdy gdzieś biegał, byliśmy bardzo zajęci. Raz w roku jeździliśmy na wspólne wakacje letnie. Był to taki czas dla nas, jednak zawsze wybieraliśmy morze i dzieci miały swoje atrakcje, a my głównie spacerowaliśmy. Dlatego teraz postanowiłam coś zmienić.

Odpoczynek w Kudowie Zdrój

kudowa zdrójPomyślałam, że nie możemy ciągle jeździć w to samo miejsce. Tym razem zaplanowałam wyjazd na południe Polski, czym zdziwiłam moją rodzinę. Jednak uznałam, że Kudowa Zdrój, będzie lepsza niż coroczne wyjazdy nad morze. Długo szukałam różnych inspiracji wyjazdowych, przeglądałam zdjęcia i opisy różnych miast. Kudowa jest bardzo spokojnym miastem, należących do uzdrowiskowych. Tego właśnie było nam trzeba, takiego spokojnego odpoczynku. Można było tam liczyć na jakieś atrakcje, było pięknie zagospodarowane centrum miasta i różne występy. Od razu nam się tam spodobało. Zauważyłam, że nasze dzieci również są zaciekawione zgłębianiem nowych terenów i spodobało im się w Kudowie. Zatrzymaliśmy się w małym hotelu blisko do pięknych ścieżek i parków. Było gdzie spacerować i biegać. Wspólnie z dziećmi od rana zaczynaliśmy dzień poranną przebieżką, następnie jedliśmy śniadanie w naszym hostelu. Zauważyłam, że ten wyjazd zaczął nas do siebie zbliżać, dzieci zaczęły nam coś opowiadać, wszyscy wspólnie śmialiśmy się i graliśmy w różne gry, typu badminton.

Wakacje udały się wyśmienicie. Nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiłam. Zauważyłam, jak bardzo brakowało mi tej więzi z rodziną. Tęskniłam za tym i cieszę się, że wszystko udało się naprawić. Do Kudowy mam nadzieję jeszcze kiedyś wrócimy, bo mój organizm się tutaj zregenerował tak jak należy i odpoczęłam.