Wyciskarka w walce ze zbędnymi kilogramami

 

Kiedy zdecydowałam się przejść na dietę warzywno-owocową wiedziałam, że czeka mnie ciężka walka z moimi złymi nawykami. Jednakże naprawdę chciałam zrzucić zbędne kilogramy i oczyścić swój organizm z toksyn, więc na szczęście udało mi się na tej diecie wytrwać. Do tego, dzięki tej diecie naprawdę spodobało mi się codzienne picie świeżych soków.

Nie wyobrażam sobie diety bez wyciskarki

wyciskarka do soku huromPrzymierzając się do rozpoczęcia diety warzywno-owocowej przeczytałam na jej temat bardzo dużo artykułów. Chciałam przygotować się jak najlepiej, by w czasie diety nie okazało się, że brakuje mi jakiś narzędzi czy składników, co byłoby dla mnie oczywiście wymówką by z tej diety zrezygnować. W tej diecie bardzo spodobała mi się idea picia dużych ilości świeżych soków. Musiałam więc zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę do soków. Zanim zdecydowałam się na zakup przejrzałam Internet i poczytałam opinię na temat różnych wyciskarek. Ostatecznie wybrałam wyciskarkę Hurom. To, dlaczego wyciskarka do soku Hurom jest dla mnie idealna to przede wszystkim fakt, że pracuje ona bardzo cicho, ale jednocześnie szybko, przez co codzienne ranne czekanie na sok mi się tak bardzo nie dłuży. Bardzo lubię w niej również to, że wyciskarka ta potrafi dać sobie radę nie tylko w miękkimi owocami ale również z twardymi warzywami. Dzięki temu mój sokowy jadłospis jest bardzo różnorodny.

Lubię łączyć różne soki razem osiągając ciekawe i smaczne połączenia smakowe. Codzienne picie soków zdecydowanie wpłynęło na moje zdrowie jak i samopoczucie. Poranna szklanka soku zawsze poprawia mi nastrój. Poza tym, mimo, że od mojej diety, na której zrzuciłam dużo kilogramów minęło już sporo czasu to udało mi się nie przybrać na wadzę. Myślę, że te zdrowe soki również miały na to wpływ.