Wytrzymałe etui p30

 

Postęp technologiczny i rozwój cywilizacji spowodował, że niemalże siedemdziesiąt procent populacji korzysta z telefonów komórkowych. Traktuje je jako aparat, notes, książkę telefoniczną czy przenośny komputer, dlatego też jego strata będzie dla nas bolesna.

Jak wyglądają pokrowce p30?

etui p30Jak wiadomo, telefony nie są niezniszczalne i prędzej czy później powstaną na nich zarysowania czy pęknięcia, jeżeli ich odpowiednio nie zabezpieczymy. Przeważnie wystarcza włożyć go do odpowiedniego etui, żeby był chroniony przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas upadku czy kontaktu  ostrymi przedmiotami. Wystarczy, że będziemy trzymać telefon w kieszeni z kluczami, aby powstały na jego powierzchni widoczne zarysowania, które znacznie obniżą jego wartość. Przy wyborze pokrowca na telefon, przede wszystkim trzeba się kierować modelem telefonu, ponieważ każdy z nich ma inny kształt, wielkość czy rozmieszczenie przycisków. Żeby można było bez kłopotów korzystać z aparatu, to trzeba mieć idealnie dopasowane etui, które będzie posiadało otwory w miejscach przycisków. Jednym z najczęściej wybieranych jest etui p30, które jest dedykowane marce Huawei. Może ono być wykonane z tworzywa sztucznego, tytanu czy specjalnej gumy, która doskonale amortyzuje uderzenia. Pokrowiec p30 zapewnia kompleksową ochronę telefonu z przodu i z tyłu, gdyż składa się z dwóch części, które są magnetyczne, a więc bez problemu utrzymują się na urządzeniu przez cały czas. Co najważniejsze, jest bardzo lekki i cienki.

Bez względu jaki model telefonu posiadamy, to warto go zawczasu chronić, aby uniknąć ewentualnych kosztownych napraw. Czasem bywa, że ich cena przewyższa wartość telefonu, zatem stają się nieopłacalne i jesteśmy zmuszeni do wymiany telefonu na nowy model.