Zastosowanie 3D paneli jako ożywienie pomieszczenia

W końcu udało mi się namówić mamę, żeby zmieniła wystrój swojego sklepu. Przez dobre dziesięć lat nic nie było w nim ruszane. Powiedziałam jej, że z całą pewnością klienci docenią to, że stara się dla nich pod każdym względem. Kiedy się zgodziła, od razu zapowiedziała, że muszę pomóc, ponieważ ona kompletnie nie wie, za co ma się zabrać.

Czy trójwymiarowe panele są często stosowane?

panele 3DZaproponowałam najpierw, że warto byłoby zastanowić się nad przemalowaniem ścian na inny kolor. Od razu dodałam, że na ścianie, gdzie znajdują się drzwi wejściowe, moim skromnym zdaniem warto byłoby zamontować panele 3D, które zdecydowanie ożywiłyby sklep odzieżowy. Powiem wam szczerze, że moja mama nawet nie miała pojęcia, że istnieją panele 3D. Aczkolwiek nie oszukujmy się, większość ludzi wie, że coraz bardziej popularne one się stają. Właśnie ze względu na oryginalność oraz to, że chcąc nie chcąc przyciągają wzrok. Największym zaskoczeniem było dla mnie to, ze są one bardzo lekkie i ku mojemu największemu zaskoczeniu wytrzymałe. Montaż paneli 3D jest bardzo łatwy i szybki. Chyba najtrudniejszym elementem było wybranie konkretnego wzoru. Ile ja się namęczyłam, że znaleźć coś odpowiedniego do sklepu mamy. Zależało mi na tym, żeby motyw paneli przede wszystkim wyróżniał się. Ceny paneli 3D jest zależna od wielu czynników, dlatego warto sprawdzić, jaka cena wyjdzie u kilku firm czy sklepów. Warto też wybrać wzór, który będzie wyróżniał się z tłumu.

Mama, a właściwie ja, proponując jej panele zyskałam punkty u klientek mamy. Praktycznie wszystkie wiedziały, że panele 3D są produktem ekologicznym, więc powiedziały, że na pewno częściej będą mówiły swoim znajomym o sklepie odzieżowym mamy. Śmiałam się do mamy, że w zamian za większe obroty, będzie musiała postawić mi kawę i ciacho!